Skip to main content

S______C___ to pierwszy krok do Twojej przyszłości w zawodzie Architekta, Architekta Wnętrz lub Krajobrazu, Grafika, Artysty Malarza czy Projektanta Wzornictwa lub Scenografii.

To tutaj rozwiniemy twoją wyobraźnię i przygotujemy do egzaminów wstępnych na wydziały Architektury, Architektury Wnętrz i Krajobrazu, Grafiki, Malarstwa, Wzornictwa jak i Scenografii
Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem Architektów, Grafików oraz Projektantów Wzornictwa, którzy nieustannie dzielą się swoimi spostrzeżeniami i nowinkami ze świata sztuki i designu.

kim jesteśmy

Paulina Remian - CO-FOUNDER Światłocienia, Architekt z uprawnieniami, działający w branży Klimatyzacji. Artysta Malarz, Pasjonatka szermierki. Wprowadza do bezkresnego świata perspektywyMaciej Remian - CO-FOUNDER Światłocienia, FOUNDER Studia TEXTURA oraz PIATTA. Fanatyk Designu, Muzyki, Samochodów oraz Motorsportu. Otwiera na najwyższy poziom rysunkowej wyobraźni.

Katarzyna Paczkowska - Absolwentka Architektury wnętrz Krakowskiego ASP. Wybitny i wnikliwy Pedagog, Projektant, Malarka oraz pasjonatka Sztuki. Wprowadza Dzieci, Młodzież i Dorosłych w barwny świat.

Dawid Kita - Absolwent wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Junior Designer w studiu TEXTURA. Wrażliwy na sztukę miłośnik Motocykili i Samochodów, który nie boi się wyzwań. Poszerza horyzonty wyobraźni Studentów S______C___

jak pracujemy

Zajęcia prowadzimy w nielicznych grupach, w nowoczesnym studiu oraz stymulująco projektowo atmosferze

Nad progresem czuwa wysoko wykwalifikowana kadra Architektów, Projektantów, Grafików oraz specjalistkę nauk plastycznych z wykształceniem ASP.

Przygodę rysunkową w Światłocieniu można zacząć wcześniej dzięki dedykowanym, twórczym i artystycznym zajęciom dla Dzieci i Młodzieży.

Na zajęciach w kreatywny sposób przeplatamy Historię Sztuki ze zróżnicowanymi technikami artystycznego wyrazu